SUPER-ČTYŘKOLKY, s.r.o.

Společnost SUPER-ČTYŘKOLKY, s.r.o., do OR zapsána 31. března 2008, jediným společníkem a jednatelem je pan Radek Michalčík. Z pohledu rozsahu činnosti a dosahovaného obratu je společnost stabilním importérem sportovních, pracovních, dětských a volno časových čtyřkolek, zahradní a komunální techniky (sekačky, rypadla, sypače, apod.) a dalších dopravních prostředků a zařízení (skútry, mot. koloběžky, pracovní plošiny a další) a doplňků pro ČR a Slovensko. Disponujeme rozsáhlou dealerskou prodejní a servisní síť v rámci ČR a částečně i na Slovensku.

Výroba našich produktů probíhá v továrnách čínských partnerů, kdy po výstupní kontrole všech dodávaných výrobků, jíž se účastní vždy i kontrolor zastupující SUPER-ČTYŘKOLKY, s.r.o., se v transportních kontejnerech zajišťuje doprava do ČR. Ve vlastním areálu v Terezíně se výrobky kompletují do provozního stavu, probíhá kontrola, nastavení, seřízení a finální výstupní kontrola výrobků. Rozvoz do dealerské sítě a ke koncovým zákazníkům je zajišťován vlastní dopravou i externími subjekty.

Společnost vlastní moderní halu se servisním zázemím, moderními kancelářskými prostory, vše na jednom místě v provozovně Palackého 282, 411 Terezín, asi 30 min od Prahy, a je tak velmi dobře logisticky napojen na dopravu v rámci ČR a střední Evropy. Za více než 9 let historie jsme si vybudovali stabilní pozici na trhu, obrat za rok 2016 byl více než 17 mil. Kč. Vlastní hala s vybavením je v hodnotě cca 6 mil. Kč a zásoby zboží jsou v hodnotě cca 9 mil. Kč.

Ve významnějším rozvoji podnikání je společnost limitována zakázkovou výrobou v továrnách čínských partnerů a dobou dopravy výrobků z Číny v kontejnerech do ČR (celkem 3-5 měsíců). Společnost má velmi konkrétní plány na svoji expanzi, kdy je nicméně potřeba navýšit vlastní skladové zásoby. Proto bylo rozhodnuto o posílení firemní pozice na trhu prostřednictvím emise vlastních dluhopisů, kdy 100% výnosu z emise bude použito na navýšení skladových zásob/zboží. Tento krok výrazně zvýší dostupnost výrobků pro naše zákazníky a umožní navýšit roční obrat a zároveň i zisk.

Dluhopisy společnosti  SUPER-ČTYŘKOLKY, s.r.o. Vám přinášejí zcela výjimečnou možnost, jak transparentně a přitom s atraktivním výnosem zhodnotit své volné finanční prostředky. Nadstandardní úrok proti bankovním vkladům, investice do konkrétního růstového projektu a relativně krátká doba splatnosti emise dávají jedinečnou investiční příležitost. Pro investory máme navíc připravené velmi zajímavé speciální akce a bonusy.

Bližší informace k dluhopisům naleznete v tabulce pod tímto textem a na www.s-4.cz/dluhopisy .

Společnost SUPER-ČTYŘKOLKY, s.r.o. ráda sdělí více podrobností telefonicky či při osobní schůzce.

Kontaktní údaje:

SUPER–ČTYŘKOLKY, s.r.o.
Sídlo: Krátká 224, 40323 Velké Březno
Showroom: Palackého 282, 411 55 Terezín
IČO: 27353737, DIČ: CZ27363737, EORI: CZ27353737
Web: www.s-4.cz Eshop: www.super-ctyrkolky.cz
Tel: +420 773 130 111 Mail:  info@s-4.cz